הועד המנהל שלנו

איציק זיון

חבר בועד המנהל

מר זיון הוא המייסד והמנכ"ל של עמותת אל סאנבאל שעוסקת ביצירת מקומות תעסוקה והעצמה לנשים בדואיות. בנוסף לפעילותו החברתית הינו גם שותף בבעלות על חברת זיוטקס וכיהן בעבר כסמנכ"ל בחברת פקס ובדלתא. מר זיון מחזיק בתואר BS  במדעי המחשב.

ד"ר אלנבארי, ראש מועצת חורה מאז 2004, מחזיק בגישה חדשנית ופורצת דרך בקידום החברה בנגב. בנוסף לפעילותו האינטנסיבית בכוכבי המדבר ד"ר אלנבארי פעיל בעוד עשרה ארגונים ועמותות הפועלות במרחב החברתי במגזר הבדואי. בעברו ד"ר אלנבאארי עבד כראש צוות בחברת פריגו, מחזיק בPHD  בכימיה.

ד"ר מוחמד אלנבארי

יו״ר הועד המנהל

ד"ר מוחמד אבו טילך

חברה בועד המנהל

ד"ר אבו טילך מוביל את יחידת מחקר הסיעוד במרכז הרפואי בסורוקה ומרצה בבית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת בן גוריון בנגב. ד"ר אבו טילך מתמחה באפידמיולוגיה ועוסק בתחום מזה שנים.

מר אלבז, מנהל שותף באזיק מכון הנגב- הפועל לקידום שיתוף הפעולה בין יהודים ובדואים ומנהל השירותים החבריים במועצת שגב שלום. בעבר מר אלבז כיהן כמנהל מחלקת רווחה והינו בעל תואר MA  בניהול מדיניות ציבורית באוניברסיטת חיפה.

ח'יר אלבז

חבר בועד המנהל

ד"ר חסן אלקאיד

חבר בועד המנהל

מומחה לרפואת משפחה, מנהל מרפאה בכסייפה

מר קרע פעיל חברתי במספר ארגונים ועמותות העוסקות בחינוך בלתי פורמאלי של נוער. מר קרע הינו סמנכ"ל חברת כאל לשעבר ושירת שנים רבות במשרד ראש הממשלה, מחזיק ב MBA מאוניברסיטת בן גוריון בנגב.

אלישע קרא

חבר בועד המנהל

עאדל אל מטאלקה

חבר בועד המנהל

בעל ניסיון של 20 שנים במשרד החינוך בהוראת האזרחות , ובעל עסק בתחום הביטוח. בוגר BA   במשפטים , פעיל חברתי ושותף בפרויקטים של קידום החברה הבדואית וחינוך.

מייסד ובעלים של חברת הנדסה, הקים את פורום העסקים הבדואי הראשון. בנוסף לפעילותו העסקית הקים קרן חברתית שתתמוך בפרויקטים בקהילה הבדואית. מר אלסנע פעיל בתכניות התומכות את שיתוף הפעולה הבדואי-יהודי בעולם העסקים ובוגר תואר BS בהנדסה אזרחית.

נסוח אלסנע

חבר בועד המנהל

רוני נומה

חבר בועד המנהל

אלוף (מיל.) רוני נומה היה מפקד פיקוד מרכז צה"ל בתקופה הקשה של "אינתיפאדת הסכינים". בתקופת התקריות, פיקד האלוף נומה על פיקוד מרכז ברגישות, תוך ניווט זהיר בין השנים 2015/16 אלימות שטפו את הארץ בשנת  לאחר 2018, סיים את תפקידו בשנת 1985 אינטרסים ולחצים לאומיים ופוליטיים. נומה, שהתגייס בשנת שפיקד על מספר יחידות עילית בצה"ל כמו דובדבן ושלדג. לאורך שנותיו בצה"ל, נומה פיקד גם על חטיבת בנימין, חטיבת הנח"ל, המרכז הלאומי לאימונים ביבשה, ומפקדת העומק – שאחראית על פעולות ומבצעים אסטרטגיים רב-זרועיים בלב שטח אויב. האלוף נומה מילא תפקיד מרכזי בצה"ל במהלך פעולות רבות, מבצעים ומלחמות.

עיתונאי  בכיר בקול ישראל

נוואף אלנבארי

חבר בועד המנהל

follow us

  • Facebook - White Circle

تابعنا

עקבו אחרינו

contact

اتصل بنا

יצירת קשר

מרכז כוכבי המדבר, להב, ד.נ נגב 8533500

טלפון כללי: 08-929-8588

טלפון בית הספר: 08-9913393

דואר אלקטרוני: info@desertstars.org.il

مركز نجوم الصحراء، لاهاف، دن النقب 8533500

هاتف: 08-929-8588

E-ميل: info@desertstars.org.il

Desert Stars Center, Lahav, DN Negev 8533500

Phone: 08-929-8588

School: 08-9913393

E-mail: info@desertstars.org.il